poniedziałek, 29 czerwca 2015

Gooliope gotowa, czas na Toralei! + reklama Frightmares

 Pojawiła się już zapowiadana przez StarSue ubieranka Gooliope Jellington! Wybaczcie, że nie będę się o niej rozpisywać, mam jeszcze dużo postów dzisiaj do napisania. No więc ja w grę jeszcze nie grałam, natomiast wy możecie to zrobić po kliknięciu na poniższy obrazek:

Monster High Freak du Chic Gooliope Jellington

 Ale to nie koniec nowości związanych ze StarSue. Jak mogliśmy się domyślić, Gooliope dopiero otwierała serię ubieranek związanych z Freak du Chic! Kolejną upiorką, którą będziemy mogli ubrać będzie cyrkowa Toralei. Zapowiedź, na której widnieje przerobiona już grafika kotołaczki możemy już zobaczyć, sama gra natomiast ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu.


 A teraz na inny temat. Upycham to tutaj, bo uznałam, że nie ma sensu pisać o tym w osobnym poście. Chodzi o filmik, który pojawił się dzisiaj na kanale Monster High. Promuje on nową kucykową serię Frightmares.


 Co ja mogę powiedzieć... Nic to dla mnie nie zmieniło. Nadal nie podoba mi się ta seria i jedyne, co uważam w niej za fajne, to to, że historię nowych upiorek poznajemy poprzez komiks internetowy...

Graliście w grę z Gooliope? Czekacie na ubierankę Toralei?


1 komentarz: