poniedziałek, 29 czerwca 2015

Więcej Frightmares?!

 Śmiać się, czy płakać? Mattel postanowił zrobić więcej postaci na potrzeby wybitnie nieudanej jaką jest Frightmares. Ale o ile zdecydowanie nie popieram tej serii, jak już mogliście zauważyć w poprzednich postach na jej temat, to trzeba przyznać, że druga "fala" Monstaurów jest jednak... lepsza, niż jej poprzedniczka.

Flara Blaze

 Wiecie, co jest straszne? Ze najprawdopodobniej Flara, bo jak już mogliście zobaczyć, tak nowej upiorce na imię, jest krzyżówką centaura i feniksa. Nie, absolutnie się nie zgadzam, żeby rodzina Heidi była jakimś badziewnym kucykiem! ;__;
 No dobra, ale co sądzę o lalce. Art jest taki, jak zwykły być arty Frightmares - bardzo ładny. Z samą lalką [mogę na to mówić lalka?] jest już gorzej. Twarz wygląda jak jakiegoś naburmuszonego dziecka. Wszystko jest plastikowe i błyszczące. Kolor tułowia dziwnie wygląda obok ludzkiej części tułowia Flary. I to coś na głowie... Na arcie te pióra wyglądają o niebo lepiej niż fioletowy, plastikowy irokez, który dostała lalka.

Penepole Streamtail

 Penepole jest w porządku. Art jak zwykle śliczny. Co do lalki, to okulary zrąbane. Włosy mogłyby być lepiej ułożone. Ale za to kolory obu części tułowia postaci aż tak źe ze sobą nie wyglądają, chociaż mocno się różnią. Bluzka powinna mieć, moim zdaniem, więcej kolorów, skoro już jest, jak u wszystkich z tej serii, zamalowana na ciele. Skrzydła postaci są ładne, ale lepiej wyglądałyby w innym kolorze. I można by się jeszcze pokusić na trochę wymyślniejszy kształt.

Skyla Bouncegait

 Naprawdę, Mattel'u... Jak można zrobić tak ładny art, do tego tak dobre, jak na Monstaura, ciałko, i tak zrąbać głowę?! Na arcie włosy Skyli są śliczne. Twarz też bardzo fajna, taka zadziorna. A co dostajemy u figurki? Minę w stylu myślę-że-jestem-królową-świata. I te włosy... Gdzie się podziały fale? A dlaczego rogi przestały się tak fajnie zakręcać na końcach? Tak zepsuć coś, co mogło być naprawdę ładnym, tak napisałam ładnym, Frightmare?

Fawntine Fallowheart

 Nie no, ta panienka to ewidentnie gwóźdź programu! Jest, krótko mówiąc, cudna! To ona jedna ratuje całą serię. Ale takie pytanie... wy też widzicie te paski Plague Doctors, które ona ma na rogach? xD

Co sądzicie o nowych Monstaurach? Który najbardziej wam się podoba?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz